Закупи своя автобусен билет от Милано до София онлайн!
Разписание на всички автобуси от Милано до София
Подробно разписание
Милано - София с фирма *Юнион-Ивкони в 11:00 ч.Дни на изпълнение:
- Мадрид
- Аранда де Дуеро
- Бургос
- Витория-Гастейс
- Билбао
- Сан Себастиян
- Бордо
- Клермон-Феран
- Сент-Етиен
- Лион
- Шамбери
- Торино
- МиланоBus station Lampugnano, Via Giulio Natta, 11
- Верона
- Любляна
- Загреб
- СофияЦентрална автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза", 100
Тръгване: 11:00 ч.
Пристигане: 10:00 ч.
Продължителност: 23:00
Мадрид - Аранда де Дуеро - Бургос - Витория-Гастейс - Билбао - Сан Себастиян - Бордо - Клермон-Феран - Сент-Етиен - Лион - Шамбери - Торино - Милано - Верона - Любляна - Загреб - София
Подробно разписание
Милано - София с фирма *Юнион-Ивкони в 13:00 ч.Дни на изпълнение:
- Мадрид
- Сеговия
- Валядолид
- Пеняфиел
- Аранда де Дуеро
- Бургос
- Витория-Гастейс
- Памплона
- Сан Себастиян
- Бордо
- Клермон-Феран
- Сент-Етиен
- Лион
- Шамбери
- Торино
- МиланоBus station Lampugnano, Via Giulio Natta, 11
- Верона
- Любляна
- Загреб
- СофияЦентрална автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза", 100
Тръгване: 13:00 ч.
Пристигане: 12:30 ч.
Продължителност: 23:30
Мадрид - Сеговия - Валядолид - Пеняфиел - Аранда де Дуеро - Бургос - Витория-Гастейс - Памплона - Сан Себастиян - Бордо - Клермон-Феран - Сент-Етиен - Лион - Шамбери - Торино - Милано - Верона - Любляна - Загреб - София
Подробно разписание
Милано - София с фирма *Юнион-Ивкони в 15:15 ч.Дни на изпълнение:
- Лисабон
- Мадрид
- Сарагоса
- Барселона
- Нарбонн
- Тулуза
- Клермон-Феран
- Сент-Етиен
- Лион
- Шамбери
- Торино
- МиланоBus station Lampugnano, Via Giulio Natta, 11
- Верона
- Любляна
- Загреб
- СофияЦентрална автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза", 100
Тръгване: 15:15 ч.
Пристигане: 14:00 ч.
Продължителност: 22:45
Лисабон - Мадрид - Сарагоса - Барселона - Нарбонн - Тулуза - Клермон-Феран - Сент-Етиен - Лион - Шамбери - Торино - Милано - Верона - Любляна - Загреб - София
Подробно разписание
Милано - София с фирма *Юнион-Ивкони в 17:00 ч.Дни на изпълнение:
- Лагош
- Албуфейра
- Фаро
- Тавира
- Лепе
- Картая
- Хуелва
- Палос де ла Фронтера
- Алмонте
- Севиля
- Малага
- Алмерия
- Мурсия
- Аликанте
- Гандия
- Валенсия
- Барселона
- Нарбонн
- Безие
- Ним
- Авиньон
- Ница
- Генуа
- МиланоBus station Lampugnano, Via Giulio Natta, 11
- Верона
- Любляна
- Загреб
- СофияЦентрална автогара, бул. "Княгиня Мария Луиза", 100
Тръгване: 17:00 ч.
Пристигане: 16:00 ч.
Продължителност: 23:00
Лагош - Албуфейра - Фаро - Тавира - Лепе - Картая - Хуелва - Палос де ла Фронтера - Алмонте - Севиля - Малага - Алмерия - Мурсия - Аликанте - Гандия - Валенсия - Барселона - Нарбонн - Безие - Ним - Авиньон - Ница - Генуа - Милано - Верона - Любляна - Загреб - София